Her yüze farklı dokunuş

kate-moss-2Güzellik, hiçbir karşılık beklemeden hoşlanmaksa eğer, önce kendimizden başlamalı işe… Küçük sihirli dokunuşların tadına varmalı… Bir göz kalemi, bir pudranın sihriyle fırlamalı sokağa… Öyle, bolca, yoğurt gibi değil, usul usul, az az, hafif hafif … Abartmadan, yokmuş gibi. Devamını oku »

Sihirli makyajlar

LiveImages_Güzelim_214_TUBA BÜYÜKÜSTÜN 2010 YENİ_05Güzellik, hiçbir karşılık beklemeden hoşlanmaksa eğer, önce kendimizden başlamalı işe… Küçük sihirli dokunuşların tadına varmalı… Bir göz kalemi, bir pudranın sihriyle fırlamalı sokağa… Öyle, bolca, yoğurt gibi değil, usul usul, az az, hafif hafif … Abartmadan, yokmuş gibi. Devamını oku »

Kusursuz makyajın sırrı pudrada saklı

300kdnmorKusursuz makyajın olmazsa olmazı olan pudrayı nasıl kullanacağınız hakkında, detaylı bilgiler ve pudra kullanmanın inceliklerini anlatıyoruz . Devamını oku »

Bayanlar, işte size kırışıklık gizleyen makyaj önerileri

paris_hilton_350xBir kadın 20’sinde de 70′inde de hatta ve hatta doğumundan, ölümüne kadar bakımlı ve güzel olmalıdır diyor ve sizlere orta yaş hanımların kırışıklıklarını gizleyeceği makyajın önerilierini sunuyorum. Devamını oku »

Eyeliner nasıl sürülür??

Bakışlara anlam katan eyeliner (likid) doğru sürüldükten sonra, gözü istenilen şekle sokar. liquedeyeliner Devamını oku »

Haydi, Ebru Gündeş makyajı yapalım

ebru-gundes-2Göz makyajı ile bütün kadınların makyaj konusunda ki merakı haline gelen, makyajsız haliyle çirkin bulunupta, makyajlı haliylede taş bebeğe dönen Ebru Gündeş’in makyajını hepnizi merak ediyorsunuz değil mi?
O zaman Ebru Gündeş’in makyajı nasıl yapılıyormuş, gelin öğrenelim Devamını oku »

Kızıl Saçlılara Makyaj Tüyoları

2950421008_d63355bd1a_oHarika saçlarınız var hemde kızıl, gözlerinizde boz kahve gibi daha doğal renkler kullanmak daha iyi bir seçim olacaktır. Devamını oku »

Ruj renginizi teniniz belirlesin

dolgundudaklarBeyaz tenliler, sarışınlar, esmer kadınlar rujunuzu nasıl seçiyorsunuz. Peki kullandığnız ruj size gidiyor mu, yani uyuyor mu ? Devamını oku »

Pudra uygulaması kabus olmaktan çıkıyor

LiveImages_Güzelim_SAADET IŞIL AKSOY YENİ 2009_Copy-of-IMG_0328_1Kusursuz makyajın en olmazlarından biri olan pudrayı nasıl kullanacağınız hakkında, detaylı bilgiler ve pudra kullanmanın sırlarını anlatıyoruz Dostlar. Devamını oku »

Sarışınlara özel!

Bu haberimiz sadece sarışınlara özeldir. Lütfen sadece sarışınlar okusun! Devamını oku »